Institute for Research in Fundamental Sciences

(IPM) پذیرش دانشجوی دکتری فیزیک ماده چگال در پژوهشکده علوم نانو 

پژوهشکده علوم نانو در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ برای دوره دكتری تخصصی (PhD) در رشته فیزیك ماده چگال (کدرشته‌محل ۳۲۴۱- فیزیک) دانشجو می پذیرد. حداکثر ظرفیت پذیرش دانشجو در این دوره ۳ نفر می باشد. حوزه‌های پژوهشی مرتبط با این رشته در پژوهشکده علوم نانو عبارتند از پدیده‌های ابعاد پایین، سیستم‌های دما پایین، علوم نانو محاسباتی، ماده چگال نرم و بیوفیزیک نظری و محاسباتی، فیزیک آماری و آزمایشگاه ماده چگال.


  الف - شرایط

۱) داوطلبان می‌بایست حدنصاب لازم را برای کدرشته‌محل ذکر شده، در مرحله اول آزمون ورودی داوطلبان دوره دکتری که قبلا توسط سازمان سنجش کشور برگزار گردیده است، احراز نموده و طبق ضوابط به عنوان قبولی مرحله اول به پژوهشگاه دانش‌های بنیادی معرفی شده باشند.
۲) داوطلبان می‌بایست واجد شرایط عمومی از جمله نداشتن منع قانونی ادامه تحصیل از لحاظ خدمت وظیفه عمومی برای داوطلبان مرد،‌ و نیز سایر شرایط اعلام شده در آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری باشند.
۳) معرفی‌شدگان قبولی مرحله اول آزمون دکتری می‌بایست در آزمون و مصاحبه مجازی پژوهشکده علوم نانو جهت احراز صلاحیت علمی و قبولی نهایی شرکت نمایند.
۴) داوطلبان می‌بایست جهت شرکت در آزمون و مصاحبه حضوری پژوهشکده علوم نانو اطلاعات و مدارک اولیه خود را از طریق لینک پیش‌ثبت‌نام زیر حداکثر تا تاریخ ۳ مهر ماه ۱۳۹۹ بارگذاری نمایند.
۵)‌ پس از تکمیل فرایند پیش‌ثبت‌نام، تاییدیه پیش‌ثبت‌نام و اطلاعات تکمیلی از طریق ایمیل برای داوطلبان ارسال خواهد شد. ضروری است در صورت عدم دریافت ایمیل بلافاصله با دفتر پژوهشکده تماس حاصل نموده و از ارسال موفقیت‌آمیز اطلاعات و مدارک خود از طریق لینک پیش‌ثبت‌نام اطمینان حاصل نمایید. مسوولیت پی‌گیری‌های لازم در همه مراحل با داوطلبان خواهد بود.

* مهم: لینک مربوط به پیش‌ثبت‌نام داوطلبان متقاضی برای شرکت در آزمون و مصاحبه مجازی پژوهشکده علوم نانو*

 

  ب - تاریخ و نحوه برگزاری آزمون و مصاحبه مجازی

تاریخ  برگزاری آزمون  ۷  مهر ماه ۱۳۹۹


 مهم راهنمای ارسال مدارک تکمیلی و نحوه شرکت در جلسه مجازی و سایر نکات


 فرم شماره ۱


لینک مربوط به اتاق  مجازی آزمون و مصاحبه: 

https://skyroom.online/ch/schoolofnanoscience/phdinterview


 شناسه کاربری و رمز عبور جهت ورود به اتاق مجازی آزمون و مصاحبه  و زمان دقیق جلسه هر داوطلب طی تماس تلفنی در اختیار وی قرارخواهد گرفت.


لینک مربوط به راهنمای کاربران برای استفاده از سرویس Skyroom :

http://www.skyroom.online/pages/web-app-help 


جهت دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با دفتر پژوهشکده نانو تماس حاصل فرمایید: 

آدرس :  تهران، خیابان فرمانیه، بین کامرانیه و دیباجی، جنب برج کوه نور، نبش کوچه فربین، پلاک ۷۰، پژوهشگاه دانش‌های بنیادی، پژوهشکده علوم نانو.

تلفن:     22835061              تلفکس:     22835058  

ایمیل:     nanooffice@ipm.ir  

footer
 

webmaster | ipmic@ipm.ir   Copyright © 2012, All rights reserved.